شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩
لوگوی همایش

برای پیوند دادن به همایش لطفا کد زیر را درون قالب سایت خود کپی کنید.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1337
 بازدید امروز : 30
 کل بازدید : 96946
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.8736
این همایش علاوه بر امتیازات پژوهشی و بازآموزی، دارای امتیاز فرهنگی موضوع ماده یک آیین نامه ارتقاء ویژه کلیه اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور می باشد.
راهنما و فرم ثبت نام

علمای عظام، اساتید، روحانیون معزز، دانشجویان، طلاب و سایر پژوهشگران علاقه‌مند به ارائه‌ مقاله جهت ثبت نام در همایش با ارائه مقاله،می توانند با توجه به نکات ذیل و بصورت آنلاین نسبت به  ثبت نام و ارسال خلاصه مقالات خود بدین همایش اقدام فرمایند:

  • ارائه دهندگان مقاله از پرداخت هزینه ثبت نام در همایش معاف بوده و پذیرایی میان وعده، نهار و شام آنها بر عهده همایش می باشد.
  • جهت شرکت در همایش با ارائه مقاله،ارسال خلاصه مقاله حداکثر در هشتصد کلمه الزامی بوده اما به تهیه مقاله کامل نیازی نبوده و ارسال اصل مقاله الزامی نمی باشد.
  • محدودیتی برای تعداد خلاصه مقاله ارسالی وجود نداشته و هر شرکت کننده مي­تواند چندین خلاصه مقاله را برای دبیرخانه همایش ارسال نمايد.
  • در صورتی‌که مقاله ای در يک سال اخير برای چاپ در مجلات علمی معتبر ارسال شده یا از طرف مجلات علمی معتبر مورد پذيرش قرار گرفته اما هنوز به چاپ نرسیده است، خلاصه مقاله آن در این همایش قابل ارائه می باشد. همچنین چاپ مقاله­هايی که در این همایش ارائه می شوند در مجلات علمی، پس از برگزاری همایش بلامانع خواهد بود.
  • فرد ارسال کننده مقاله، به عنوان نویسنده اول و ارائه دهنده مقاله ، موظف است در صورت دارا بودن همکار،در فرم ارسال آنلاین خلاصه مقاله، نام و نام خانوادگی و آدرس سازمانی سایر نویسندگان را به ترتیب ذکر نماید.
  • از آنجایی که چکیده مقاله های پذیرفته شده عیناً انتشار خواهند یافت و مسئولیت صحت علمی و ویرایشی مطالب به عهده تمامی نویسندگان خلاصه مقاله می باشد، لذا خواهشمند است قبل از ارسال، خلاصه مقاله توسط تمامی نویسندگان مورد بررسی و مداقه قرار گرفته،موارد و قواعد نگارش در تهیه خلاصه مقالات کاملا رعایت شده و صحت خلاصه مقاله از نظر علمی و ویرایشی و نیز صحت نویسندگان از نظر تعداد، ترتیب قرارگیری و نیز آدرس سازمانی و.... مورد تأیید تمامی آنها قرار گرفته و سپس نسبت به ارسال خلاصه مقاله اقدام گردد.
  • از آوردن جداول، اشکال، نمودار، عکس ، تصاویر، پاورقی، مراجع و منابع در خلاصه مقاله اجتناب فرموده و ضمن رعایت فرمت نگارش مقاله، خلاصه مقاله‌ خود مشتمل بر آخرین یافته های علمی، پژوهشی، کاربردی و مروری را منطبق بر محورهای ارائه مقاله به زبان‌فارسی به صورت ساختارمند مشتمل بر مقدمه و هدف، روش مطالعه، یافته ها، بحث و نتیجه گیری و کلمات کلیدی و حداکثر در 800 کلمه در نرم افزار word تهيه و برای ارسال خلاصه مقاله تدوینی اینجا را کلیک کنید.

 جهت ثبت نام در همایش بدون ارائه مقاله، اینجا را کلیک نمایید.

 

تاریخ های مهم
آغاز پذیــــرش مـقـــــــــالات :
22 بهمن 1392
 
آخرین مهلت پذیرش مقالات :
19 فروردین 1393
 
اعلام نتایج مقـالات پذیرفته شــده :
31 فروردین 1393
 
برگزاری همایـش:
11 لغایت 15 اردیبهشت 1393
پوستر همایش
تقویم
اوقات شرعی