شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩
لوگوی همایش

برای پیوند دادن به همایش لطفا کد زیر را درون قالب سایت خود کپی کنید.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1618
 بازدید امروز : 32
 کل بازدید : 96948
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.7176
این همایش علاوه بر امتیازات پژوهشی و بازآموزی، دارای امتیاز فرهنگی موضوع ماده یک آیین نامه ارتقاء ویژه کلیه اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور می باشد.
راهمای تهیه پوستر

 با توجه به شرايط محل نصب مقالات و ضرورت نمايش شايسته مقالات براي بهره‌ گيري هرچه بيشتر شركت كنندگان و به منظور يکسان سازي و ساماندهی پوسترها، خواهشمند است موارد زير را در طراحی و ارائه مقالات پوستر حتماً مد نظر قرار  داده  و رعايت فرماييد:

لطفاً از نصب کاغذهای کوچک مجزا به صورت کنار هم خودداري نموده و پوستر خود را با ابعاد (عرض) 50 × 70 (طول) به صورت ایستاده (Portrait) و به صورت صفحه‌ يك رو  طراحی نموده و بر روي کاغذ(گلاسه) ضخيم  چاپ نمائید.

قرار دادن  بنر همایش که در ذیل ارائه شده است در قسمت بالای پوستر الزامی است.

حتماً موارد ذیل ، در  پوستر طراحی شده  گنجانده شده و اندازه فونت پوستر طوری انتخاب شود که از فاصله يک متری به راحتی قابل خواندن باشد. بر همین اساس  جهت  بخش های مختلف پوستر، فونت و سایز به شرح ذیل پیشنهاد می شود :

عنوان مقاله : فونت نازنين و سايز 55 پررنگ

اسامی نويسندگان  و وابستگی سازمانی آنها(affiliation): فونت نازنين و سايز 30 پررنگ

آدرس پست الکترونیک نویسنده مسئول یا ارائه دهنده: ): فونت نازنين و سايز 30 معمولی

سر فصل ها (مقدمه، روش بررسی، یافته ها، بحث و نتيجه گيری و  منابع): فونت نازنين و سايز 34 پررنگ

متن مقدمه، روش بررسی، یافته ها، بحث و نتيجه گيری و  منابع : فونت نازنين و سايز 32 معمولی

 در تهیه پوستر،ضمن رعایت تناسب رنگ ها،از نوشتن مطالب زيادو ارائه انبوه مطالب خود داری شده و در عوض سعي گردد از طرح، تصوير و اشکال و روش‌های ابداعي استفاده شود تا مطالب به طور پرجاذبه و در مدت کوتاهی به خواننده منتقل شده تا هدف از ارائه مقاله به صورت پوستر تأمین گردد.

ارائه دهندگان، می‌بایست در ساعت 8 صبح روز  مشخص شده، در سالن پوسترهاحضور به هم رسانده، پوستر مقاله خود را در محل مشخص شده قبلی نصب نموده و در زمانهای مشخص شده در برنامه همایش در محل نصب پوستر خود حضور بهم رسانيد تا پاسخگوی سؤالات بازديد کنندگان باشند. بدیهی است  گواهي ارائه مقاله به صورت پوستر فقط به كساني داده می‌شود كه پوستر خود را در زمان و تاريخ اعلام شده در محل مربوطه نصب كرده و در زمانهای مشخص شده در برنامه همایش در محل نصب پوستر خود حضور داشته باشند.  

تاریخ های مهم
آغاز پذیــــرش مـقـــــــــالات :
22 بهمن 1392
 
آخرین مهلت پذیرش مقالات :
19 فروردین 1393
 
اعلام نتایج مقـالات پذیرفته شــده :
31 فروردین 1393
 
برگزاری همایـش:
11 لغایت 15 اردیبهشت 1393
پوستر همایش
تقویم
اوقات شرعی